Basın Arşivi 2014

2014 STIHL TIMBERSPORTS Türkiye Şampiyonası

07.06.2014 / AMK TV - Kütük Kesme Türkiye Şampiyonası, Beylikdüzü’nde başladı. Belli kurallar içerisinde motorlu testere ve balta kullanan sporculardan en hızlıları Türkiye’yi dünya şampiyonasında temsil edecek.

STIHL TIMBERSPORTS Türkiye Şampiyonası İstanbul'da

08.06.2014 / 61.Saat - Güç, hız ve yeteneğin bir arada kullanıldığı uluslararası kütük kesme yarışması, STIHL Timbersports Türkiye Şampiyonası sonucunda Türkiye’nin en hızlı balta ve testere kullanan isimleri belirlendi. Yarışmada ilk 5’e giren yarışmacılar Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek. Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından ilgiyle izlenen STIHL Timbersports, motorlu testere ve güç ürünleri markası STIHL’in Türkiye Distribütörü SADAL ana sponsorluğunda Türkiye’de üçüncü kez düzenlendi.

STIHL TIMBERSPORTS Türkiye Şampiyonası İstanbul'da

02.06.2014 / Milliyet Spor - Türkiye’nin en hızlı balta ve testere kullanan isimlerinin belirleneceği STIHL TIMBERSPORTS Türkiye Şampiyonası Beylikdüzü Migros AVM’ de düzenlenecek. Yarışmada, Türk takımını çalıştıran İngiltere şampiyonu Spike Milton özel bir şov sunacak.

Türkiye Almanya'dan zaferle döndü

01.11.2013 / Mynet Spor - Türk takımı İngiltere’nin sadece 1 saniye gerisinde Avrupa’nın en iyi 3. Takımı oldu. Şampiyonada Dünya Sıralamasında ise geçen seneninde birincisi olan Yeni Zellanda şampiyonluğunu korurken, Amerika ikinci, Avusturalya üçüncü olurken Türk Takımı 7.sıraya oturdu.